Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Butelkowa zieleń a stylizacja

12 stycznia 2022 butelkowa zieleń

Kolor jest jednym z ważniejszych elementów przy wyborze stylizacji. Dobierając go, staramy się by spełniał nasze oczekiwania, by pasował do całości. Butelkowa zieleń jest kolorem dość nietypowym, którego nie koniecznie jest zawsze łatwo połączyć z resztą. Dodatkowe elementy w stylizacji mogą być problematyczne. Jakie więc stylizacje warto więc wypróbować z tym kolorem? Masz już swoje upodobane kolory, elementy?

Jakie kolory pasują do butelkowej zieleni?

By zwrócić na siebie uwagę warto zdecydować się na połączenie z intensywną czerwienią. Sprawi to, że będziesz na pewno zwracać na siebie uwagę i nie obejdzie się bez pozytywnych komentarzy od obserwatorów. To niezwykłe połączenie sprawdzi się gdy zdecydujesz się na połączenie na przykład zielonych spodni i czerwonej koszuli. Równie efektownym połączeniem będzie zieleń na sukience i czerwone szpilki. Duet ten należy to dość odważnych ale i tak warto spróbować w codziennych sytuacjach.

sukienka butelkowa zieleń

Z reguły w większości przypadków z takim doborem, ciekawsze będą takie połączenia, gdzie większą część stanowi właśnie butelkowa zieleń.

Butelkowa zieleń a buty

Z reguły do sukienki ubieramy buty na obcasie. Można również wybrać te bardziej płaskie, wybór należy do nas. Wszystko właściwie zależy od sytuacji, okazji na którą planujemy się przystroić. Jeżeli nasza butelkowo zielona suknia jest elegancka, przeznaczona na wieczorne wyjścia, najlepszym wyborem będą szpilki. To one podkręcą stylizację i dodadzą jej magicznego wydźwięku. 

Często jednak spotykamy się z czymś krótszym, mniej oficjalnym. Wówczas sprawdzą się nawet zwykłe trampki. Ważne, by nie były zaniedbane, ale elegancko podkreślały naszą kreacje. W sklepach mamy dostępne mnóstwo rodzajów obuwia. Można znaleźć trampki na platformie, a nawet na obcasie.

Dodatki do zielonej sukienki

Jeżeli chodzi o dodatki, najlepiej sprawdzą się złote, lub srebrne elementy. Warto zdecydować się na biżuterię typu owalne kolczyki, większe bransolety. Równie warto skupić się na torebce. Czarna torebka do butelkowej zieleni niekoniecznie będzie dobrym połączeniem. Zastanów się, co masz w swojej garderobie a co jeszcze możesz do niej dokupić. Tak naprawdę srebrna torebka wydaje się często zbędnym elementem, ale w rzeczywistości często jest niezbędna.

butelkowa zieleń dodatki

Nie zapominajmy, że połączenie srebra ze złotem jest nie do  końca dobrym połączeniem. Jeżeli już decydujemy się na jeden z tych kolorów, trzymajmy się go i nie podejmujmy decyzji o zmianie. Często trzymamy się jednego z tych dwóch przez cały czas. Do wielu typów urody kolor złoty po prostu się nie sprawdzi. Srebrny z kolei może być za zimny. Oczywiście, jeżeli wybieramy mniejsze elementy, ten problem nie będzie zbytnio zauważalny.

Redakcja eona.pl

Redakcja ona.pl to wspaniałe źródło inspiracji dla rodziców, którzy pragną stworzyć harmonijne środowisko dla swoich dzieci. Na stronie poruszane są również tematy przeznaczone dla ludzi dbających o swój własny styl życia, modę, urodę, zdrowie i udane zakupy.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

sprawa rozwodowa
Konsultacje z lekarzem online
Sala zabaw

Jesteś zainteresowany reklamą?

Sala zabaw